Business PayGo erbjudande våren 2024

Ta ditt företags upplevelser ut till havs med ett Business-medlemskap!

OM

Agapi erbjuder ett Business PayGo paket till företag för 50 000 SEK (exkl. moms) där du får 62 500 Cash-poäng som gör att du kan boka premium-båtar året runt, såsom Axopar 37 XC, Candela C8, samt vår klubbvinnare och medlemsfavorit Anytec 27 Cabin.

Utöver detta erbjuder vi kaptenstjänst och konferenspaket till destinationer som Grinda och Sandhamn, samt föreläsningar om framtidens båtliv och vår syn på elektrifieringen av världens fritidsbåtsflotta.

Vår Agapi Onboarding ingår naturligtvis i detta paket.

Tillgång till alla våra hamnar i varmare vatten (Mallorca, Malta, Ibiza, Marbella, Menorca) ingår också i Business PayGo.

Du kan när som helst uppgradera till ett Business-medlemskap och beloppet kommer att dras av!